TTLender, kredi oluşturma, kredi sigortalama, kredi puanlama ve karar verme, teminat yönetimi, hizmet, tahsilat, raporlama, iletişim ve çok daha fazlasını dijitalleştiren bulut tabanlı bir platformdur.

TTLender
Basitlendirilmiş Kredi Otomasyonu

TTLender, kredi başvurularının tamamen dijital olarak yönetilmesini sağlayan bir kredi yönetim yazılımıdır. Bu yazılım, kredi başvurusu sürecini otomatikleştirerek, hızlandırır ve kolaylaştırır. Ayrıca, kredi başvurusu yapmak isteyen kullanıcıların kredi puanını ve ödeme geçmişini değerlendiren yapay zeka algoritmaları sayesinde daha doğru kredi kararları alınmasını sağlar.

Daha Fazla Bilgi

Time To Lender, Fark Yaratan Özellikler

01

Rol ve kullanıcı erişim izni denetimleri

02

Tamamen özelleştirilebilir süreçler, formlar ve raporlar

03

Satıcı yardımı talep etmek zorunda kalmadan sistemin tüm yönlerini kontrol edin

04

Yeni iş süreçleri, formlar ve raporlar oluşturun

05

İş akışlarını, onay süreçlerini, entegrasyonları ve iş kurallarını değiştirin

06

Müşteriler ve Sistem Entegratörleri için kullanımı kolay, güçlü

07

Sıfır kodlama gerektiren borç verme otomasyonu

08

Bir sunucudaki yapılandırma dosyalarının manuel olarak güncellenmesi yok

09

Sürüm kontrolünü temizle, Tam sistem belgeleri mevcut

10

Verilerinizin %100'ü üzerinde tam mülkiyetin keyfini çıkarın

11

Personel eğitimi ve onboarding

12

Sistem, değişiklik yapmak için kullanıcının “kritik kitlesine” ihtiyaç duymaz

TTLender

Tam Dijital Kurumsal Kredi Uygulaması

İşletmeniz ve borç alan kişi için en iyisini yapmak üzere makine öğrenimini ve derin sinir ağlarını kullanın.

30 Saniye

Kredileri Daha Hızlı Kapatın

Daha iyi kredi kararları verin ve neredeyse anında onaylarla daha yüksek değerli borçlular kazanın.

49 %

Portföy Kârlılığını Artırın

TTLender, akıllı otomasyon sayesinde giderleri azaltırken daha güvenli kredi rezervasyonuna olanak tanır.

44 %

Dönüşüm Oranını Artırın

TTLender ile kredi oluşturmayı otomatikleştiren işletmeler için dönüşüm oranındaki ortalama artış.

283 %

Operasyonel Verimlilik Artışı

Müşteriler, ciddi verimlilik artışı ve tasarruf edilen binlerce çalışma saati bildiriyor.

Yardım Etmek İçin Buradayız

Müşterilerimiz, borç verenler ve borç alanlar için süreci otomatikleştiren ve iyileştiren araçlarla bu sorunlara ve daha fazlasına son teknoloji çözümlerin keyfini çıkarıyor.

Altyapı yönetimini üstünüzden kaldırarak bankanızın misyonuna ve uzun vadeli hedeflerine odaklanmanıza yardımcı olalım.

TTLender çözümü bulutta yaşar, bu nedenle dağıtım hızlı ve kolaydır. Tam olarak yönetilen kredilendirme sistemi, kurum içi BT uzmanlığına ihtiyaç duymadan platform düzeyinde düzenli olarak güncellenir. Bu, sizi teknoloji ve siber güvenlik alanındaki gelişmelerin yanı sıra mevzuata uygunluk kurallarındaki değişiklikler konusunda güncel tutar.

Ekibiniz programınıza herhangi bir zamanda, herhangi bir yerden, herhangi bir masaüstü veya mobil cihazdan erişebilir. Platformun her zaman iş için açık olmasını sağlamak için birden fazla yedekli yedekleme sistemi kullanıyoruz. Sistemi şirket içi sunucularınızda barındırmayı tercih ederseniz, bu seçeneği uygulamaya hazırız. Bu son teknoloji kredi platformu, sıfırdan karşılaştırılabilir bir sistem kurmanın maliyetinin çok altında bir fiyata mevcuttur.

Her bankanın karmaşık eski yazılım entegrasyonları, sürekli değişen düzenleyici kurallar ve devam eden siber güvenlik sorunları dahil olmak üzere çok özel kredi gereksinimleri vardır.

Kredi çözümümüz, büyüklüğü veya konumu ne olursa olsun, bankalara özgü çok çeşitli ihtiyaçları desteklemek için sağlam ve esnektir. Platformu müşterilerimiz için düzenli olarak özelleştiriyor ve beyaz etiketliyoruz. Yapılandırmayı yürütmek için yetenekli bir hesap yöneticisi alacaksınız. Bu yüksek eğitimli ekip lideri, bireysel gereksinimlerinizi anlama, teknik personelle iletişim kurma ve zamanında bir dağıtımı yönetme sorumluluğunu üstlenecektir. Hedefleri her seferinde beklentilerinizi aşmak.

Akıllı otomasyon, süreci hızlandırmanıza, işletim maliyetlerini düşürmenize ve daha fazla kredi almanıza yardımcı olur. Bugünün borçlusu genellikle çevrimiçi alışveriş yapar ve faiz oranından bağımsız olarak ilk onaylanan başvuruyu kabul eder.

Kredi oluşturma, kredi incelemesi, yüklenim, fon transferi, işe alım, ödeme işlemleri, tahsilatlar ve düzenli raporları içeren uçtan uca bir çözüm sunuyoruz. Yalnızca bugün ihtiyacınız olan işlevselliği seçerek başlayabilir ve zamanla ekstra özellikler ekleyebilirsiniz. Sisteminizi özelleştireceğiz, ekranları markanızla beyaz olarak etiketleyeceğiz ve çalışanlarınızı yeni platformlarından en iyi şekilde yararlanmaları için eğiteceğiz.

Alternatif kredi puanlaması, kredi riski parametrelerini ihlal etmeden daha fazla kredi ayırmanıza yardımcı olur. Beklentileri zayıf kredi ile onaylayarak portföyünüzün boyutunu artırır. Yeni hesapları doğru fiyatlandırarak portföy karlılığını artırır. Ve hızlıdır, kredi kararlarını 30 saniyede verir.

Mevcut kredi değerlendirme süreçlerinizi ve puan kartınızı denetleyerek başlıyoruz. Ardından, algoritmaya sürekli ince ayar yapan derin sinir ağlarına sahip yapay zeka odaklı, tescilli kredi puanlama yazılımımızdan yararlanıyoruz. Kurum içi sistem, açık bankacılık arayüzleri aracılığıyla erişilen kişisel finansal yönetim modelleri gibi davranışsal vekillerin yanı sıra geleneksel kredi büroları ile entegre edilmiştir. Bugün piyasadaki en gelişmiş kredi puanlama modeline sahip olacaksınız.

Daha Fazla Bilgi

Ekibinize tek ekranda eksiksiz bir resim sunan özel bir gösterge panosu ile daha hızlı ve daha anlayışlı kararlar almak kolaydır.

TTLender, çalışan performansı, portföy kredi kalitesi, kredi verme işleminin genel sağlığı ve daha fazlası hakkında eyleme geçirilebilir istihbarat sağlamak için platform genelindeki veri noktalarını entegre eder. Gerçekten kapsamlı, özel raporlama için analitik sistemimizi kurum içi yazılımınızla da entegre edebiliriz.

Bir veritabanı ihlali işinizi iflas ettirebilir, bu nedenle TTLender, felaketi gerçekleşmeden önce önlemek için ekstra yol kat eder.

Platformumuz KVKK & GDPR uyumludur. ISO 27001 ve ISO 9001 sertifikasına sahiptir. Ulusal Standartlar ve Teknoloji Enstitüsü ve Açık Web Uygulama Güvenliği Projesi (OWASP) tarafından yayınlanan yönergelere uygun bir platform mimarisinden yararlanır.

Dolandırıcılık önleme modülü, otomatik kimlik doğrulama ve kullanıcı oturumunun sona ermesi, katı parola oluşturma mantığı ve parola kurtarma kuralları gibi ek koruma tekniklerini içerir.

Daha Fazla Bilgi

Daha iyi bir ilk katılım deneyimi, yaşam boyu değeri yüksek, uzun vadeli bir ilişki için zemin hazırlayacaktır. Yeni ödünç alanlarınızı hoş karşılanmış ve önemli hissettirmeyi biliyorsunuz. Borç vermeyi nasıl kolay, verimli ve uygun maliyetli hale getireceğimizi biliyoruz.

Onaylanmış başvurudan hesaplarındaki paraya sorunsuz bir müşteri geçişi için otomatik işe alım süreçlerimizi beyaz olarak etiketliyoruz. Ayrıca, müşteri hizmetleri temsilcilerinizle iletişim kurması gereken borçlulara çok kanallı iletişim seçenekleri sunuyoruz.

Daha Fazla Bilgi

Portföy karlılığını artırmanın harika bir yolu, kötü borcun önüne geçmektir.

Platformumuz, erken uyarı sinyali gibi çalışan bir şüpheli borç tetikleyicisi içerir. Otomatik sistem hesabı uyarır, ödeme hatırlatıcıları gönderir, ceza ücretlerini hesaplar, ödenmemiş ödemeleri kredilendirir, kredi puanlarını ayarlar ve hesap fiyatlandırmasını yeniden hesaplar. Hepsi otomatik pilotta. Koleksiyon modülümüz, üçüncü taraf tedarikçilerin yanı sıra istemci yazılım sistemleriyle de entegre edilebilir. Karmaşık, büyük ölçekli kuruluşlar için bile çalışan tam otomatik bir çözüm sunar. 

Daha Fazla Bilgi

Ekibiniz yeni ödünç verme platformundaki tüm özellik ve işlevlerde uzmanlaşana kadar teknoloji yatırımınızdan geri dönüş elde edemezsiniz. Bu nedenle, ekibinizi olabildiğince hızlı bir şekilde hızlandırmak için çok çalışıyoruz.

Çalışanların sistemden en iyi şekilde yararlanmasına yardımcı olmak için çevrimiçi ve yerinde eğitim oturumlarının bir kombinasyonunu kullanıyoruz. Sezgisel iş akışları hızlı ve öğrenmesi kolaydır. Ve özel teknik destek yöneticilerimiz, çalışanlarınızın tüm sorularına yanıt almalarını sağlamaya hazırdır.

Müşteri hizmetleri temsilcilerimiz ve özel teknik destek yöneticilerimiz, çalışanlarınızın tüm sorularına yanıt almasını sağlar. Ve herhangi bir sorunu hemen çözün. Her seferinde beklentileri aşmayı hedeflediğimiz başka bir alandır.

İletişim

Bizimle iletişime geçin ve işletmenizin büyümesine nasıl yardımcı olabileceğimizi keşfedin!

MİMARİ VE VERİ GÜVENLİĞİ

Verilerinizi Güvenli ve Uyumlu Tutmak için Yasal Gereklilikleri Karşılayan Veri Güvenliği

TTLender Dijital Kredi Platformu, dünya çapındaki güvenilir makamlar ve kuruluşlar tarafından uyumludur ve onaylanmıştır.

Time To Lender Benzersiz Değer Teklifi

Time To Lender Dijital İlk Katılım
Uyarlanmış makine öğrenimi ve derin sinir ağları
AML (Kara Para Aklamayı Önleme) ve KYC Uygunlu
Birleşik Kredi Yönetimi mümkün olan en hızlı pazara sunma süresi
Kredi Başvuru İşlemleri
Üçüncü taraf veya dahili veri kaynağı veya hizmetiyle API entegrasyonu
Kredi Puanlama ve Otomatik Karar Verme
Çok uygun fiyata banka düzeyinde Kredi otomasyonu