TT Lender Kredi Karar Motoru, benzersiz borçlu değerlendirme doğruluğu, ayarlama esnekliği, sorunsuz entegrasyonlar ve operasyonlarınızın ihtiyaçlarına göre uyarlanmış iş süreçleri sunar.

Neden TTLender
Karar Moturu

TTLender Karar Yönetim Sistemi (DMS), yapay zeka destekli karar verme algoritmalarına ve alternatif puanlama verilerine dayanan kapsamlı kredi karar akışlarını kullanır. Bu, işletme sahibinin kredi işlemlerini kolaylaştırmasına ve tamamen otomatikleştirmesine ve kredi ürünü ne olursa olsun neredeyse anında borç verme kararları almasına olanak tanır.

  A

  Maliyetli üçüncü taraf raporlarını azaltmak için TT Lender Karar Moturu (Decision Engine) ile yerleşik olarak gelen karar kurallarını kullanın. Yalnızca kullanacağınız verileri çekin.


  B

  TT Lender Karar Moturu, işletmeniz için akıllı kredi işlemeyi sağlayan Tek Doğruluk Kaynağı haline gelir.


  C

  Önceden yapılandırılmış entegrasyonla, kredi işlemede herhangi bir harici veya dahili veri kaynağını kolayca kullanabilirsiniz:

  • Geçmiş Kontrolleri


  • Kredi Büroları / Alternatif Kredi Veri Havuzları


  • Üçüncü Taraf Puanlama Modelleri


  • Şirket İçi veya Üçüncü Taraf Yazılım/Muhasebe Sistemleri


  • E-ticaret Motorları


  • İşlem Verileri (banka ekstreleri, e-ticaret geçmişi vb.).


  D

  Back-End kullanıcılarının müşteri verilerini sisteme yeniden girmesi gerekmez - farklı iş yerlerinden ve kaynaklardan gelen veriler otomatik olarak eşitlenir.

  01

  Kredi Riski Yönetimi

  TTLender Şirketinizin geçmiş verilerini kullanarak kredi riski modelleri oluşturur, doğrular ve dağıtır. Gizli bağımlılıkları ortaya çıkarmak, karşılaştırmak ve bilinçli iş kararları vermek saniyeler veya dakikalar alır. Kredi verenler, kredi puanlama için otomatik bir kredi riski yönetimi çözümü kullanarak düşük riskli krediler verebilir ve takipteki kredileri azaltabilir.

  02

  Tahsilat Puanlaması

  Bankalar ve finansal kurumlar için daha yüksek geri ödeme olasılığı olan borçlulara öncelik verilmesine yardımcı olan risk yönetim yazılımı sağlıyoruz. Yapay zekadan güç alan TTLender Engine, puanlama ile ilgilenir. Her durum için en etkili olanları seçmek için güvenilir tahminler yapar ve toplama araçlarını analiz eder.

  03

  Uygulama Puanlaması

  Bankalarda ve fintech'lerde otomatik başvuru puanlama, zamandan tasarruf sağlar, getirileri artırır ve binlerce uygulamanın dakikalar içinde işlenmesini mümkün kılar. Büyük veri analizi ve herhangi bir iş alanı için uygundur.

  04

  Kredi Puanlaması

  Kredi verenler, kredi puanlama için otomatik bir kredi riski yönetimi çözümü kullanarak düşük riskli krediler verebilir ve takipteki kredileri azaltabilir. Yazılım, çevrimiçi borç verme, ticari ve POS kredisi, otomobil finansmanı, kredi kartı kredisi ve daha fazlası için uygundur.

  05

  Tahmine Dayalı Analitik

  Otomasyon sayesinde elde edilen sağlıklı portföy, artan kârlar ve verimli iş akışları sayesinde mümkün olan en düşük temerrüt riskiyle bir operasyon yürütün
dijital kredi otomasyonu

Teknolojiyle etkili ve verimli bağlantılar oluşturuyoruz. TTLender ekosistemiyle yenilik yapmaya ve büyümeye hazır mısınız?

Her Türlü Kredi veren kurum için kredi yönetim yazılımı

01

Bankalar

İncele

02

Finans Şirketleri

İncele

03

Şirket için Finansman

İncele