Yapay zeka tabanlı puanlama teknolojileri, yüksek riskli müşteriler söz konusu olduğunda bile borç verme ve kredi kararlarındaki varsayımları ortadan kaldırır. Hızlı ve daha doğru kararlar almak için gelişmiş kendi kendine öğrenen algoritmaları devreye sokun.

TTLender
Karar Yönetim Sistemi

Time To Lender Karar Motorunun arkasındaki yapay zeka çözümü, borçluları gerçek zamanlı olarak değerlendirmek için derin sinir ağlarının gücünden ve kendi kendine öğrenen puanlama modellerinden yararlanır. Motor, karar vermek için uygulamaları öğrenmek, tahmin etmek, sınıflandırmak, kümelemek ve ilişkilendirmek için her türlü geleneksel veya alternatif veri kaynağını kullanabilir.

Çözüm, geleneksel puanlama modellerinin günler hatta haftalar sürdüğü durumlarda 30 saniyelik otomatik kredi kararı verilmesini sağlar.

Daha Fazla Bilgi

Performans , izleme, değerlendirme, raporlama hepsi bir arada

time to lender uctan uca kredi yönetim platformu

Banka Hesap Özeti Puanlama Modeli, özellikle Büyük Veri ile çalışmak üzere tasarlanmış yüksek hassasiyetli analitik ve uyarlanabilirlik için derin sinir ağlarını ve makine öğrenimini kullanır.

Puanlama modeli, değişkenler arasındaki karmaşık doğrusal olmayan ara bağlantıları göz önünde bulundurarak müşterinin finansal akışlarını, kalıplarını ve eğilimlerini karakterize etmek için müşterinin bankacılık geçmişini analiz eder ve aşağıdakiler için hazırdır: - Yeni borçluların otomatik olarak tahmin edilmesi (kendi kendine öğrenme)- Otomatik izleme ve yeniden eğitim süreci

Yerleşik performans analitiği ile KPI'ları ve her çalışanın iş verimliliğini izleyin. Sistem yaratıcıları, sigortacıları, servis görevlilerini ve toplayıcıları analiz eder ve ilgili içgörüleri bir bakışta sunar. Değerlendirme, bireyin sorumluluklarına dayalıdır, çok sayıda ilgili faktörü içerir ve verileri işlemek, çapraz referans vermek ve yönetim ekibine sunmak için yapay zekayı kullanır.

Haritalar ile derin entegrasyon yoluyla, herhangi bir kredi verenin analitik, pazarlama ve satış yeteneklerini geliştirmek için konum takibi uygular. Çözüm, ödünç alanların koordinatlarını (izinle) cihazın GPS'ine, WiFi'ye, posta adresine veya bir IP'ye göre toplamanıza olanak tanır. Bu veri noktaları, iş kurallarına göre otomatik olarak kontrol edilir ve sigortacılar, kredi yöneticileri ve tahsildarlar için özel bilgi dolu ısı haritalarına uygulanır.

Borçlular aktif kredilere sahip olduklarında sistem, bir müşterinin işletmeniz için "derecelendirmesini" net bir şekilde anlamak için davranışlarını ve disiplinini sürekli olarak analiz eder. Oran, borçlunun platform ve personel ile nasıl etkileşime girdiğinin yanı sıra belirli sağlam ve riskli davranışlara göre hesaplanır.

Yüksek dereceli borçluları özel bir teklifle ödüllendirin veya sorunlu bir borçluyla proaktif olarak iletişime geçerek uygun fiyatlı bir kısa vadeli kredi veya dahili derecelendirmelerini veya kredi puanlarını iyileştirmek için yenileme teklif edin.

İş KPI panosu ile işletmenizin refahını izleyin, personel çabalarının mevcut etkinliğini analiz edin ve birleştirilmiş varlıkları ve mevcut portföy durumunu keşfedin. Bu pano, borç verme operasyonunuzdaki tüm verileri tek bir görünüm içgörü arayüzünde birleştirir. Bu, paydaşların işlerini değerlendirmeleri için ilk ve en önemli analiz aracıdır.

Deneyimli psikologlar, borç verme uzmanları ve şirket içi yapay zeka mühendisleri tarafından geliştirilen bir psikolojik testle TT Lender'ın yapay zeka destekli Karar Motorunu geliştiren bağımsız bir uygulama. Test, sonuçlarını analiz eden derin sinir ağlarıyla birleştiğinde, kredi geçmişi veya banka hesabı verileri olmadan bile kredi risklerini ve potansiyel borçluları doğru bir şekilde değerlendirir.

Bizimle iletişime geçin ve işletmenizin büyümesine nasıl yardımcı olabileceğimizi keşfedin!

Time To Lender Benzersiz Değer Teklifi

Time To Lender Dijital İlk Katılım
Uyarlanmış makine öğrenimi ve derin sinir ağları
AML (Kara Para Aklamayı Önleme) ve KYC Uygunlu
Birleşik Kredi Yönetimi mümkün olan en hızlı pazara sürüm süresi
Kredi Başvuru İşlemleri
Üçüncü taraf veya dahili veri kaynağı veya hizmetiyle API entegrasyonu
Kredi Puanlama ve Otomatik Karar Verme
Çok uygun fiyata banka düzeyinde Kredi otomasyonu