Neden Time To Lender?

Kolaylaştırılan banka otomasyonu ile zamandan tasarruf edin ve dijitalleşin.

kredi oluşturma hızı

1 dk

Kredi Oluşturma Hızı

kredi kararı

30 sn

Kredi Kararı

operasyonel verimlilik

+ %267

Operasyonel verimlilik

Kredi Operasyonunuz bu sorunlardan mı oluşuyor?

kredi yönetiminde yalın kaynaklar

Yalın Kaynaklar

Çalışma sermayesi, personel kıtlığı ve sınırlı otomasyon eksikliğinden kaynaklanan

kredi yönetiminde boşa geçen saatler

Boşa Geçen Saatler

Manuel işlemler, insan hatası ve eski yazılımlardan kaynaklanan nedenler

kredi yönetiminde kayıp krediler

Kayıp Krediler

Alternatif puanlama teknikleri kullanan hızlı, çevrimiçi kreditörlerden kaynaklanır

Kullanımı Kolay Yerleşik Kredi Yönetim Portalı

Müşteri Deneyiminde Lider Olun. Müşterilerinize mevcut en iyi müşteri deneyimini sunmak için gelişmiş fintech'i kullanın.

time to lender kredi yönetim uygulaması

Müşteri deneyimi, bankanızın büyümesini rekabetçi oranlar kadar belirler. Bankalar için Anahtar Teslim Borç Veren Çözümü, tamamen işlevsel bir Borçlu Portalı ve borç veren ve borç alanın sorunsuz bir dijital borç verme deneyimi için ihtiyaç duyduğu tüm kutuları işaretleyen çalışanlar için ayrı iş yerleri ile birlikte gelir.

 • Ödünç alan portalı işlevselliğinin tam API entegrasyonu.

 • Krediler, ödemeler ve borç verenle iletişim tek bir arayüzde.

 • Düzenlenebilir kredi başvurusu.

 • Sosyal Medya yetkilendirme seçeneği de dahil olmak üzere basit oturum açma.

 • Borçlu için 3 adımlı kredi oluşturma süreci.

 • Yerleşik banka ayrıntıları yönetimi.

time to lender

Her Durum İçin Çevik Teknoloji

Pazar büyürken, TTLender, esnek kredi ürünleri ile daha büyük bir pazar payı elde etmeniz için üstün verimlilik ve otomasyon ile size yardımcı olur. Düşen bir piyasada Çözüm, kredilerin geri ödemelerini en üst düzeye çıkarmak, müşteri geri ödeme ihtiyaçlarının karşılanmasını sağlamak ve temerrüt riskini daha iyi yönetmek için kredi portföyünüzü değiştirmenize yardımcı olur.

Demo Talep Edin

Yardım Etmek İçin Buradayız

Müşterilerimiz, borç verenler ve borç alanlar için süreci otomatikleştiren ve iyileştiren araçlarla bu sorunlara ve daha fazlasına son teknoloji çözümlerin keyfini çıkarıyor.

Altyapı yönetimini üstünüzden kaldırarak bankanızın misyonuna ve uzun vadeli hedeflerine odaklanmanıza yardımcı olalım.

TTLender çözümü bulutta yaşar, bu nedenle dağıtım hızlı ve kolaydır. Tam olarak yönetilen kredilendirme sistemi, kurum içi BT uzmanlığına ihtiyaç duymadan platform düzeyinde düzenli olarak güncellenir. Bu, sizi teknoloji ve siber güvenlik alanındaki gelişmelerin yanı sıra mevzuata uygunluk kurallarındaki değişiklikler konusunda güncel tutar.

Ekibiniz programınıza herhangi bir zamanda, herhangi bir yerden, herhangi bir masaüstü veya mobil cihazdan erişebilir. Platformun her zaman iş için açık olmasını sağlamak için birden fazla yedekli yedekleme sistemi kullanıyoruz. Sistemi şirket içi sunucularınızda barındırmayı tercih ederseniz, bu seçeneği uygulamaya hazırız. Bu son teknoloji kredi platformu, sıfırdan karşılaştırılabilir bir sistem kurmanın maliyetinin çok altında bir fiyata mevcuttur.

Her bankanın karmaşık eski yazılım entegrasyonları, sürekli değişen düzenleyici kurallar ve devam eden siber güvenlik sorunları dahil olmak üzere çok özel kredi gereksinimleri vardır.

Kredi çözümümüz, büyüklüğü veya konumu ne olursa olsun, bankalara özgü çok çeşitli ihtiyaçları desteklemek için sağlam ve esnektir. Platformu müşterilerimiz için düzenli olarak özelleştiriyor ve beyaz etiketliyoruz. Yapılandırmayı yürütmek için yetenekli bir hesap yöneticisi alacaksınız. Bu yüksek eğitimli ekip lideri, bireysel gereksinimlerinizi anlama, teknik personelle iletişim kurma ve zamanında bir dağıtımı yönetme sorumluluğunu üstlenecektir. Hedefleri her seferinde beklentilerinizi aşmak.

Akıllı otomasyon, süreci hızlandırmanıza, işletim maliyetlerini düşürmenize ve daha fazla kredi almanıza yardımcı olur. Bugünün borçlusu genellikle çevrimiçi alışveriş yapar ve faiz oranından bağımsız olarak ilk onaylanan başvuruyu kabul eder.

Kredi oluşturma, kredi incelemesi, yüklenim, fon transferi, işe alım, ödeme işlemleri, tahsilatlar ve düzenli raporları içeren uçtan uca bir çözüm sunuyoruz. Yalnızca bugün ihtiyacınız olan işlevselliği seçerek başlayabilir ve zamanla ekstra özellikler ekleyebilirsiniz. Sisteminizi özelleştireceğiz, ekranları markanızla beyaz olarak etiketleyeceğiz ve çalışanlarınızı yeni platformlarından en iyi şekilde yararlanmaları için eğiteceğiz.

Alternatif kredi puanlaması, kredi riski parametrelerini ihlal etmeden daha fazla kredi ayırmanıza yardımcı olur. Beklentileri zayıf kredi ile onaylayarak portföyünüzün boyutunu artırır. Yeni hesapları doğru fiyatlandırarak portföy karlılığını artırır. Ve hızlıdır, kredi kararlarını 30 saniyede verir.

Mevcut kredi değerlendirme süreçlerinizi ve puan kartınızı denetleyerek başlıyoruz. Ardından, algoritmaya sürekli ince ayar yapan derin sinir ağlarına sahip yapay zeka odaklı, tescilli kredi puanlama yazılımımızdan yararlanıyoruz. Kurum içi sistem, açık bankacılık arayüzleri aracılığıyla erişilen kişisel finansal yönetim modelleri gibi davranışsal vekillerin yanı sıra geleneksel kredi büroları ile entegre edilmiştir. Bugün piyasadaki en gelişmiş kredi puanlama modeline sahip olacaksınız.

Daha Fazla Bilgi

Ekibinize tek ekranda eksiksiz bir resim sunan özel bir gösterge panosu ile daha hızlı ve daha anlayışlı kararlar almak kolaydır.

TTLender, çalışan performansı, portföy kredi kalitesi, kredi verme işleminin genel sağlığı ve daha fazlası hakkında eyleme geçirilebilir istihbarat sağlamak için platform genelindeki veri noktalarını entegre eder. Gerçekten kapsamlı, özel raporlama için analitik sistemimizi kurum içi yazılımınızla da entegre edebiliriz.

Bir veritabanı ihlali işinizi iflas ettirebilir, bu nedenle TTLender, felaketi gerçekleşmeden önce önlemek için ekstra yol kat eder.

Platformumuz KVKK & GDPR uyumludur. ISO 27001 ve ISO 9001 sertifikasına sahiptir. Ulusal Standartlar ve Teknoloji Enstitüsü ve Açık Web Uygulama Güvenliği Projesi (OWASP) tarafından yayınlanan yönergelere uygun bir platform mimarisinden yararlanır.

Dolandırıcılık önleme modülü, otomatik kimlik doğrulama ve kullanıcı oturumunun sona ermesi, katı parola oluşturma mantığı ve parola kurtarma kuralları gibi ek koruma tekniklerini içerir.

Daha Fazla Bilgi

Daha iyi bir ilk katılım deneyimi, yaşam boyu değeri yüksek, uzun vadeli bir ilişki için zemin hazırlayacaktır. Yeni ödünç alanlarınızı hoş karşılanmış ve önemli hissettirmeyi biliyorsunuz. Borç vermeyi nasıl kolay, verimli ve uygun maliyetli hale getireceğimizi biliyoruz.

Onaylanmış başvurudan hesaplarındaki paraya sorunsuz bir müşteri geçişi için otomatik işe alım süreçlerimizi beyaz olarak etiketliyoruz. Ayrıca, müşteri hizmetleri temsilcilerinizle iletişim kurması gereken borçlulara çok kanallı iletişim seçenekleri sunuyoruz.

Daha Fazla Bilgi

Portföy karlılığını artırmanın harika bir yolu, kötü borcun önüne geçmektir.

Platformumuz, erken uyarı sinyali gibi çalışan bir şüpheli borç tetikleyicisi içerir. Otomatik sistem hesabı uyarır, ödeme hatırlatıcıları gönderir, ceza ücretlerini hesaplar, ödenmemiş ödemeleri kredilendirir, kredi puanlarını ayarlar ve hesap fiyatlandırmasını yeniden hesaplar. Hepsi otomatik pilotta. Koleksiyon modülümüz, üçüncü taraf tedarikçilerin yanı sıra istemci yazılım sistemleriyle de entegre edilebilir. Karmaşık, büyük ölçekli kuruluşlar için bile çalışan tam otomatik bir çözüm sunar. 

Daha Fazla Bilgi

Ekibiniz yeni ödünç verme platformundaki tüm özellik ve işlevlerde uzmanlaşana kadar teknoloji yatırımınızdan geri dönüş elde edemezsiniz. Bu nedenle, ekibinizi olabildiğince hızlı bir şekilde hızlandırmak için çok çalışıyoruz.

Çalışanların sistemden en iyi şekilde yararlanmasına yardımcı olmak için çevrimiçi ve yerinde eğitim oturumlarının bir kombinasyonunu kullanıyoruz. Sezgisel iş akışları hızlı ve öğrenmesi kolaydır. Ve özel teknik destek yöneticilerimiz, çalışanlarınızın tüm sorularına yanıt almalarını sağlamaya hazırdır.

Müşteri hizmetleri temsilcilerimiz ve özel teknik destek yöneticilerimiz, çalışanlarınızın tüm sorularına yanıt almasını sağlar. Ve herhangi bir sorunu hemen çözün. Her seferinde beklentileri aşmayı hedeflediğimiz başka bir alandır.

İletişim

Hizmetlerimiz

Hemen İncele
1

Akıllı Otomasyon

Sağlam ve esnek platformumuz, kağıtsız süreçler ve verimli iş akışları sunar.

2

Kredi Puan Kartı Denetimi

Tescilli bir AI odaklı puan kartıyla entegre geleneksel puanların bir kombinasyonunu ve ayrıca alternatif ödünç alan tekniklerini kullanıyoruz.

3

Platform Özelleştirme

Süreci nasıl basitleştireceğimizi biliyoruz. Siz benzersiz gereksinimlerinizi karşılayan özellikleri ve işlevleri seçin, biz de bankanız için sorunsuz bir kredi programı oluşturalım.

Anahtar Teslim Kredi Yönetimi

Rolünüz İle İlgili Bilgiler

 • 1AI Puanlama
 • 2Dolandırıcılığı Önleme
 • 3Derin Analitik
 • 4Güvenlik
 • 5KYC Entegrasyonları
 • 6Alternatif ve Geleneksel Puanlama
 • 7Destek
 • 1Ölçeklenebilir Mimari
 • 2Kullanıcı dostu
 • 3Hız Süreci
 • 4Entegrasyonlar
 • 5Alternatif ve Geleneksel Puanlama
 • 6Destek
 • 7Beyaz etiket
 • 1Barındırmalarınızda Dağıtım
 • 2Yüksek güvenlik
 • 3KYC Entegrasyonları
 • 4Dolandırıcılığı Önleme
 • 57/24 destek
 • 6API
 • 7Bildirimler
 • 1AI Puanlama
 • 2Dolandırıcılığı Önleme
 • 3Erişimi Sınırla
 • 4Bildirimler
 • 5Risk Yönetimi
 • 6Destek
 • 7Kredi Büroları ile Entegrasyonlar

Time To Lender ile Başlamak Hızlı ve Kolaydır.

Kredi yönetimi özel teklif geliştirme
Özel Teklif
Geliştirme

5 Gün

kredi yönetimi proje araştırma ve değerlendirme
Proje Araştırma
Değerlendirme

15 Gün

kredi yönetimi özelleştirme ve uygulama
Özelleştirme ve
Uygulama

90 gün

kredi yönetimi destek ve bakım
Destek ve
Bakım

7/24