Özel Otomasyon ihtiyaçlarınızı yönetin

time to lender kredi yönetim yazılımı

Yeni bir uçtan uca çözüme kolay geçiş sağlar

time to lender kredi yönetim yazılımı

Siz ve çalışanlarınız için hızlı ve basit işe alım süreci

time to lender kredi yönetim yazılımı

Eski kağıt tabanlı iş akışlarının yerini alacak akıllı süreçler

Kredi Teknolojimiz

Devlet kredi kuruluşlarının ihtiyaçlarına ve düzenlemelerine uygun bir çözüm

ttlender kredi yönetim platformu

AI güdümlü kredi oluşturma ve sigortalama modülleri, daha fazla doğru kredi başvurusunu daha hızlı işlemek, değerlendirmek ve onaylamak için derin sinir ağlarını kullanır. İşletmenize mümkün olan en düşük risk ve mümkün olan en yüksek getiriyi sağlamak için geleneksel ve alternatif kredi puanlama yaklaşımlarını ve veri kaynaklarını birleştiriyoruz.

Daha Fazla Bilgi

Sistem, gelişmiş makine öğrenimi algoritmaları ile hesaplanan risk değerlendirmesine göre kredi oranlarını otomatik olarak hesaplar. Etkin bir borç verme işlemi yürütmek için ihtiyaç duyduğunuz kadar özel ayarlarla kredi ürünleri oluşturabilirsiniz.

Çözüm, yerleşik gelişmiş raporlama ve analitik işlevselliği ile birlikte gelir. Esnek raporlar oluşturun, saniyeler içinde TTLender' den verileri içeri ve dışarı aktarın ve anında oluşturulan profesyonel tablolar ve çizelgelerdeki verileri analiz edin.

Akıllı kredi kararları, hileli kredi başvurularının sayısını radikal bir şekilde azaltmamızı sağlar. Bu, yasal uyumluluğu basitleştirir ve işletmenizin kârlılığını ve portföy sağlığını iyileştirir.

Daha Fazla Bilgi

Çözüm, yalnızca birkaç tıklamayla tamamen beyaz etiketli olabilir. Bir kez olduğu zaman, TTLender'dan söz etmeyecek ve müşterilerinize ve çalışanlarınıza ekibimiz tarafından geliştirilen ve desteklenen ödüllü deneyimi sunarken işletmenizin markasıyla eşleşecektir.

Yüksek eğitimli TTLender teknik ve iş analizi ekibi, akıllı kredi otomasyonunuzu sonuna kadar kullandığınızdan emin olmak için ekibiniz için kişiselleştirilmiş çevrimiçi veya yerinde işe alım sağlayacaktır.

Hizmetlerimiz

Hemen İncele
1

Akıllı Otomasyon

Tüm kredi programlarını otomatikleştirerek başlıyoruz. Sağlam ve esnek platformumuz, kağıtsız süreçler ve verimli iş akışları sunar.

2

Kredi Puan Kartı Denetimi

Tescilli bir AI odaklı puan kartı ile entegre geleneksel kredi bürosu puanlarının bir kombinasyonunu ve ayrıca alternatif borçlu değerlendirme tekniklerini kullanıyoruz.

3

Platform Özelleştirme

Süreci nasıl basitleştireceğimizi biliyoruz. Benzersiz gereksinimlerinizi karşılayan özellikleri ve işlevleri seçersiniz ve teknik ekibimiz kurumunuz için sorunsuz bir kredi programı oluşturacaktır.

Neden Time To Lender?

Kolaylaştırılan banka otomasyonu ile zamandan tasarruf edin ve dijitalleşin.

kredi oluşturma hızı

5 dk

Kredi Oluşturma Hızı

kredi kararı

30 sn

Kredi Kararı

kredi operasyonel verimlilik

+ %267

Operasyonel verimlilik

Time To Lender ile Başlamak Hızlı ve Kolaydır.

Kredi özel teklif geliştirme
Özel Teklif
Geliştirme

2 Gün

kredi yönetimi proje araştırma ve değerlendirme
Proje Araştırma
Değerlendirme

2 Gün

Kredi özelleştirme ve Uygulama
Özelleştirme ve
Uygulama

3 gün

kredi yönetimi destek ve bakım
Destek ve
Bakım

Dahil