Kredi Birliğiniz bu sorunlarla uğraşıyor mu?

time to lender uctan uca kredi yönetim platformu

Ayrık, eski hantal yazılımlardan ve iş akışlarından kaynaklanan sorunlar

time to lender uctan uca kredi yönetim platformu

Manuel işlemler ve kâr kaybına yol açan insan hatalarından kaynaklanan zaman kaybı

time to lender uctan uca kredi yönetim platformu

Alternatif puanlama teknikleri kullanan çevrimiçi kreditörlerin yol açtığı kayıp krediler

Yardım Etmek İçin Buradayız

Kredi Birlikleri, benzersiz kredi verme süreçlerini otomatikleştiren ve iyileştiren araçlarla, yaygın sorunlara yönelik son teknoloji çözümlerimizin keyfini çıkarıyor.

time to lender uctan uca kredi yönetim platformu

Alternatif kredi puanları, kredi risk parametrelerinizi ihlal etmeden daha fazla kredi rezervasyonu yapmanıza yardımcı olur. Potansiyel müşterilere düşük kredi ile ulaşarak portföyünüzün boyutunu artırır. Yeni hesapları doğru fiyatlandırarak portföy karlılığını arttırır. TTLender, kredi puanlama yazılımıyla başlayarak, Yapay zeka ile çalışır ve makine öğrenimini algoritmayı sürekli olarak ince ayar yapmak için kullanıyor. Bu özel algoritmayı geleneksel kredi bürolarıyla ve açık bankacılık arayüzleri ile elde edilmiş kişisel finansal yönetim modelleri gibi davranışsal göstergelerle birleştiriyoruz.

Daha Fazla Bilgi

Kredi veren kurumlar için tam bulut tabanlı kredi yönetim platformu. Uygulama ve kredi kararından, tüm araçlara, dünyanın her yerinden erişilebilen bulut sistemi sunucularında barındırılan servis, tahsilat ve raporlamaya kadar tüm işlevler. Ya da kredi birlikleri için şirket içi banka sınıfı kredi verme otomasyonumuzu kurabiliriz.

Eski teknolojiyi sezgisel çevrimiçi iş akışlarıyla değiştirin. Borçluları daha az manuel işlem ile daha hızlı takibe alın. Yeni müşteri gruplarının beklentilerini karşılamak ve bunları aşmak için tam dijital birlikte çalışma süreci sunun ve dijital çağda başarıyla rekabet edin.

Daha Fazla Bilgi

Kredi verme kaynağının akıllı otomasyonu, karar alma, altyapı, servis sağlama, borç toplama ve raporlama. Dijitalleştirmeniz gereken kredi verme işleminin parçalarını seçin veya tüm kredi verme işlemini otomatikleştirmek için uçtan uca bir paket alın. İstemcinin her zaman her modül veya işlev ekleme seçeneği vardır. Beyaz etiketli, tamamen dağıtılmış ve takımınız için erişilebilir olduğundan emin olarak platformu ihtiyaçlarınıza göre özelleştirebiliriz.

Çapraz entegre modüllerimiz sayesinde, kredi birliği çalışanlarının performansı, portföy kalitesi, borç verme işlemlerinizin genel sağlığı ve daha fazlası hakkında size daha iyi analizler sağlayabiliriz. İstendiğinde, platform şirketinize özgü raporlar oluşturmak üzere veya şirket içi yazılımınızdaki verilere göre özelleştirilebilir.

Şirketinizi dolandırıcılık girişimlerinin büyük çoğunluğundan korumak için akıllı yapay zeka sürücü kaynağını kullanın. Her kredi başvurusunu incelemek için, kendi kendini öğrenen derin sinir ağları tarafından desteklenen geleneksel ve alternatif analizleri bir araya getirin. Uzmanlarımız olası en yüksek dolandırıcılık önleme ve siber güvenlik düzeyini sağlamak için en iyi uygulamaları ve yenilikçi yaklaşımları kullanarak özel bir karar süreci oluşturmanıza yardımcı olacaktır.

Daha Fazla Bilgi

Kredi Birlikleri İçin Temel Hizmetler

Tüm Hizmetler
1

Özel Kredi Karar Algoritmaları

Puan kartı, işletmenin borç alan değerlendirme gereksinimlerini karşılayacak şekilde ayarlanabilir.

2

Eski Çözümlerin Dijitalleştirilmesi

Tüm kredi departmanı tek bir çözümle dijitalleştirilebilir.

3

İş Akışlarınıza Platform Ayarlaması

Müşterinin tüm gereksinimlerini karşılamak için hızlı ve uygun maliyetli platform özelleştirme ve beyaz etiketleme.

Time To Lender ile Başlamak Hızlı ve Kolaydır.

kredi yönetimi özel teklif geliştirme
Özel Teklif
Geliştirme

5 Gün

kredi yönetimi proje araştırma ve değerlendirme
Proje Araştırma
Değerlendirme

15 Gün

kredi yönetimi özelleştirme ve uygulama
Özelleştirme ve
Uygulama

60 gün

kredi yönetimi destek ve bakım
Destek ve
Bakım

7/24