TTLender, yerleşik güçlü raporlama işleviyle birlikte gelir, böylece işletmenizin İş Değerlemesi ve Yatırım Getirisini (ROI) her zaman bilirsiniz. Kredilendirme ile ilgili Sistem'e giren tüm veriler işlenmekte ve her kredi başvurusunda yapılan her işlem ile güncellenmektedir.

Akıllı Raporlama Araçlarıyla bilgiye dayalı kararlar alın ve büyümeyi hızlandırın

Yapılandırılabilir raporlar, tüm önemli iş performansı ölçümlerini bir bakışta almanıza ve ardından raporlama ve analitiği derinlemesine incelemenize olanak tanır. Yerel olarak oluşturulmuş bir iş yeri, gerekli risk, portföy, operasyonel ve taahhüt verilerini TTLender portalınızdan anında çeker ve gereksinimlerinizi karşılayacak şekilde biçimlendirir.

TT Lender ULM, "Unified Lending Management" (Birleşik Kredi Yönetimi) benzersiz otomasyon düzeyi sayesinde, insan hatasına yer yoktur, bu da raporlama ihtiyaçlarınız için temiz verilerin işlenmesiyle sonuçlanır ve size işletmenizin farklı yönleri hakkında doğru ve net bir anlayış sunar.

TT Lender'da, kaynak sağlayıcılar, değerlendirme uzmanları, hizmet görevlileri ve tahsilatçılar farklı KPI'lara sahiptir. Bu durum TT Lender'da dikkate alınır ve farklı kullanıcı tipleri için sistem farklı veri noktalarını çeker, bu da kredi verenin müşteri, tedarikçi ve çalışan bilgileri de dahil olmak üzere işletmesinin 360 derecelik görünümünü verir.

TT Lender'ın birleştirilmiş ve entegre yapısal yapısı sayesinde, raporlama konusunda kurumsal düzeyde esneklik ve konfigürasyon özgürlüğü sunulur. Tüm veriler tek bir çatı altında toplanır, analiz edilir ve düzenlenir ve yeni özel rapor oluşturmak sezgisel bir arayüzde birkaç tıklama ile gerçekleştirilir.

Demo Talep Edin

İşletmenizin ihtiyaç duyduğu raporlama özellikleri

TT Lender, borç verme platformuna özel olarak uyarlanmış yapay zeka tarafından desteklenen kullanıcıların iş performansı ve davranışları hakkında CRM düzeyinde bir içgörü sunar.

dijital kredi otomasyonu

  01

  Muhasebe ve Müşteri Detayları

  TT Lender'da veya dışa aktarılan bir dosya olarak kullanıma hazır olan raporlar, kredileri, vadesi geçen günleri , komisyonları, ücretleri, ödenmemiş tutarları, vadeleri ve daha fazlasını kolayca izlemenizi sağlar.


  02

  Muhasebe Nakit Akışı

  Tahakkuk eden tutarları, vade tarihlerini, ücretleri ve geri ödemeleri analiz edin.


  03

  Banka Hesap Özetleri

  Kolay bir entegrasyon yoluyla banka ekstresi verilerini çekin ve müşterinin kredi itibarına ilişkin daha anlamlı bir içgörü elde edin.


  04

  Kredi Riski Raporu

  Duruma, risk düzeyine veya temerrüt gruplarına göre portföy analizi yapın.


  05

  Müşteri Verileri

  Müşteri verilerini toplu olarak çekin veya dışa aktarmak istediğiniz veri noktalarıyla özel raporları kolayca yapılandırın.


  06

  Yönetici Raporu

  Tümü TT Lender arayüzünde olmak üzere, verileri, ayrıntılara yönelik olası ayrıntılarla birlikte, anlaşılması kolay diyagramlar biçiminde sunun.


  07

  Beklenen Ödemeler

  Bir düzenleyici veya paydaş için beklenen tüm ödemelerin bir listesini alın.


  08

  Kredi Verileri

  Sisteminizdeki kredilerle ilgili tüm mevcut verileri analiz edin.


  09

  Ödeme Bilgileri

  Hem sizden borçlulara hem de tam tersi yapılan ödemeleri inceleyin.


  10

  Oluşturucular ve Sigortacılar Performans Raporları

  Oluşturanların veya sigortacıların performansını, pozisyonlarına özel olarak uyarlanmış metriklere dayalı olarak analiz edin.


  11

  İş Performansı Panosu

  Bir bakışta tüm borç verme işine genel bir bakış sunan son teknoloji bir raporlama sayfası.

Bizimle iletişime geçin ve işletmenizin büyümesine nasıl yardımcı olabileceğimizi keşfedin!

Her Türlü Kredi veren kurum için kredi yönetim yazılımı

01

Bankalar

İncele

02

Finans Şirketleri

İncele

03

Şirket için Finansman

İncele